O firmie

Ponad 20-letnie doświadczenie

 

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą artykułów dekoracyjnych oraz tekstyliów od ponad 20 lat. Sklep BOGDA rozpoczął swoją działalność w 1994r. i mieścił się na 16m2, w obecnej chwili mieścimy się na powierzchni ponad 100m2. Rozwój ten zawdzięczamy zaufaniu naszych klientów do jakości oferowanych przez nas usług i ciągłemu dopasowywaniu asortymentu do zmieniających się trendów na rynku. Od samego początku sklep działa na rynku lokalnym w centrum Leżajska, jednak nasi klienci często odwiedzają nas także z powiatów ościennych.

Panorama sklepu

 

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć sklep w którym znajdą Państwo wszystko co zapewni praktyczne oraz eleganckie wykończenie domu czy mieszkania. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór firan, zasłon, artykułów pościelowych, obrusów, karniszy, rolet, artykułów dekoracyjnych i wiele innych. U nas znajdą Państwo wyroby zarówno krajowe jak i importowane. Współpracujemy z wieloma wiodącymi na rynku producentami oraz importerami, co gwarantuje różnorodność asortymentu.

Ponad to świadczymy usługi w zakresie szycia firan i zasłon. Doradzamy w wystroju okien z możliwością wykonania pomiaru w domu klienta, a także montażu w przypadku karniszy i rolet.

Przykładowe zdjęcia oferowanego asortymentu

 

Rolety do firm
Rolety do firm