Dla firm i instytucji

Zapraszamy do współpracy z naszym sklepem przedsiębiorców oraz instytucje. Nasz sklep oferuje kompleksową pomoc przy zakupie rolet, żaluzji, zasłon, firan, karniszy pościeli, obrusów, ręczników i innych tekstyliów oraz elementów dekoracyjnych. Jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych sklepów w regionie, współpracującym z wiodącymi producentami i importerami artykułów dekoracyjnych oraz tekstyliów.


Wystrój wnętrz hotelu

Hotele, motele i pensjonaty

Podejmujemy współpracę między innymi z motelami, hotelami i restauracjami, dla których oferujemy przy zakupach o dużym nominale preferencyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dzięki naszemu ponad 20letniemu doświadczeniu udzielamy informacji w zakresie najlepszego doboru produktu z uwzględnieniem jego zastosowania, jakości i ceny.

Indywidualne dostosowanie wystroju wnętrz

Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie na podstawie wybranej tkaniny lub materiały zaoferować indywidualnąusługę szycia pościeli, zasłon, firan, obrusów, tak aby w wybranych pokojach zastosować spójne elementy dekoracyjne, co znacząco poprawia estetykę pomieszczeń i samopoczucie gości.


Restauracje i domy weselne

Dla firm działających w branży gastronomicznej także oferujemy aortyment wysokiej jakości, który cechuje się wysoką trwałością podczas użytkowania. Dla branży gastronomicznej w ramach aranżacji wnętrz możemy zaoferować firany i zasłony, których odpowiednia ekspozycja pozwoli odmienić diametralnie nie jedno wnętrze. W naszym sklepie znajdą Państw również obrusy, przepaski na stoły, materiałowe serwety czy eleganckie pokrowce na sztućce.

Wystrój wnętrz dla wyjątkowych miejsc

W ramach naszej działalności mieliśmy już przyjemność współpracować z licznymi restauracjami i domami weselnymi, dla których na specjalne zamówienie przygotowywaliśmy obrusy oraz serwety, nakrycia na krzesła wraz z kokardami, a wszystko to często w spójnej kolorystyce z uszytymi także w naszym sklepie zasłonami i firanami. Profesjonalne podejście i obsługa wymagających klientów, sprawiły, że prowadzimy często stałą współpracę z naszymi parternami, w przypadku zmiany wystroju lub przy jego odświeżeniu.

Aranżacja wnętrz restauracja
Dekoracje dla restauracji

Żaluzje do pomieszczeń biurowych

Biura, urzędy i instytucje

Z oferty naszego sklepu korzystają często różnorodni przedsiębiorcy w celu wyposażenia i dekoracji wnętrz, szczegółnie w zakresie żaluzji oraz rolet. W ramach naszej działalności mieliśmy także przyjemność współpracować z urzędami oraz szkołami dla których także dostarczaliśmy elementy osłony okien przed światłem. Zachęcamy do współpracy wszystkie instytuacje i firmy do składania zapytań ofertowych lub odwiedzin naszego sklepu w Leżajsku

Rolety do firm
Wystrój wnętrz w firmie