Żaluzje Pionowe i poziome do biura i do domu

Żaluzje

Żaluzje to idealny element osłony okiennej do pomieszczeń o przeznaczeniu użytkowym w szczególności do powierzchni biurowych, dostępne są żaluzje pionowe i poziome. Żaluzje chodź uchodzą za mniej estetyczne i powszechne, zdecydowanie są praktyczniejsze ponieważ umożliwiają ustawienie ich konta przepuszczania światła w zależności od pory dnia.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe wykonane są podobnie jak rolety z materiału poliestrowego odpornego na uszkodzenia i przebarwienia i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Żaluzje pionowe poruszają się na szynie, umożliwiającej ich obrót względem osi pionowej o 90 stopni w obie strony, lub ich całkowite przesunięcie w jedną stronę, co pozwala na całkowity dostęp do okna. Żaluzje pionowe są montowane bezpośrednio do sufitu lub do szpalety okiennej.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome są wykonywane z kilku różnych materiałów, najczęściej dostępne są żaluzje aluminiowe, bambusowe i drewniane, również dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Żaluzje poziome są montowane bezpośrednio na oknie, szpalecie okiennej lub na ścianie. Żaluzje poziome są podobnie jak przy żaluzjach pionowych regulowane ze względu na ich kont pochylenia i mogą zostać całkowicie zsunięte.

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski