Żaluzje

Pionowe i poziome do biura i do domu


Obrazek

Żaluzje to idealny element osłony okiennej do pomieszczeń o przeznaczeniu użytkowym w szczególności do powierzchni biurowych, dostępne są żaluzje pionowe i poziome. Żaluzje chodź uchodzą za mniej estetyczne i powszechne, zdecydowanie są praktyczniejsze ponieważ umożliwiają ustawienie ich konta przepuszczania światła w zależności od pory dnia.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe wykonane są podobnie jak rolety z materiału poliestrowego odpornego na uszkodzenia i przebarwienia i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Żaluzje pionowe poruszają się na szynie, umożliwiającej ich obrót względem osi pionowej o 90 stopni w obie strony, lub ich całkowite przesunięcie w jedną stronę, co pozwala na całkowity dostęp do okna. Żaluzje pionowe są montowane bezpośrednio do sufitu lub do szpalety okiennej.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome są wykonywane z kilku różnych materiałów, najczęściej dostępne są żaluzje aluminiowe, bambusowe i drewniane, również dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Żaluzje poziome są montowane bezpośrednio na oknie, szpalecie okiennej lub na ścianie. Żaluzje poziome są podobnie jak przy żaluzjach pionowych regulowane ze względu na ich kont pochylenia i mogą zostać całkowicie zsunięte.

W naszym sklepie znajdziesz również:


Nasz sklep odwiedzają klienci z miast takich jak:


Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Sanok, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Mielec, Łańcut, Lubaczów, Leżajsk, Lesko, Kolbuszowa, Jasło, Jarosław, Dębica, Brzozów, Ustrzyki Dolne, Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, sanocki, stalowowolski, sztrzyżowski, tarnobrzeski.