Prezenty i dekoracje

Świeczki, ramki na obrazki


Prezenty i dekoracje
 

Karta podarunkowa Bogda

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, zapraszamy do zakupu karty podarunkowej w naszym sklepie stacjonarnym. Jest to doskonały pomysł na prezent, za jej pośrednictwem obdarowany może dokonać zakupu w naszym sklepie.

Dowiedz się więcej

Prezenty

Przy okazji świąt i innych uroczystości często obdarowujemy się prezentami, w naszym sklepie znajdą Państwo liczne pomysły na prezent do najczęściej wybieranych należą komplety ręczników, piękne figurki, flakony i dzbany oraz zestawy dekoracyjnych o magicznym zapachu świeczek. Zachęcamy do skorzystania z karty podarunkowej Bogda, która możliwa przekazanie jej w formie prezentu bliskiej osobie, która za jej pomocą może dokonać zakupu wybranych przez siebie produktów w naszym sklepie.

Dekoracje

Nasz sklep posiada rozmaity asortyment z zakresu dekoracji wnętrz, poza firanami, zasłonami, które odmieniają pomieszczenia. W sklepie można znaleźć między innymi lampy, dekoracyjne świeczki zapachowe, świeczniki, donice, sztuczne kwiaty i figurki - idealnie nadające się jako dekoracje codzienne przestrzeni ale dostępne są też podobne dekoracje świąteczne dostępne sezonowo.

W naszym sklepie znajdziesz również:


Nasz sklep odwiedzają klienci z miast takich jak:


Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Sanok, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Mielec, Łańcut, Lubaczów, Leżajsk, Lesko, Kolbuszowa, Jasło, Jarosław, Dębica, Brzozów, Ustrzyki, Dolne, Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, sanocki, stalowowolski, sztrzyżowski, tarnobrzeski.