Artykuły pościelowe Prześcieradła, pościele, koce, poduszki i jaśki

Pościele

Idealna pościel to niezwykle ważny element każdego domu, człowiek średnio spędza 1/3 swego życia śpiąc, dlatego bardzo ważne jest aby artykuły pościelowe z których korzystamy były najwyżej jakości zapewniały wygodę ale również właściwą wentylację. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości pościele z różnych materiałów, kołdry, poduszki, koce i narzuty.

Poduszki i kołdry

Kołdry i poduszki są oferowane z rożnych materiałów i z różnym wypełnieniem. W naszym sklepie oferujemy kołdry i poduszki z puchu, pierza i wełny a także z materiałów poliestrowych. W przypadku tego rodzaju produktów często zwraca się uwagę na ich właściwości uczulające, dlatego oferujemy też poduszki i kołdry antyalergiczne

Koce i narzuty

Idealne na chłodniejsze jesienne i zimowe wieczory zarówno wewnątrz i zewnątrz budynków. W naszym sklepie oferujemy koce i narzuty wykonane z polaru i innych materiałów poliestrowych.

Pościele

Pościel satyna bawełniana

Bardzo popularna ciesząca się wysoką jakością pościel wykonana w 100% z bawełny, dzięki temu jest naturalna, przewiewna i przyjazna dla skóry. Określenie satyna bawełniana wynika z tego, że przy tego typu pościeli zastosowano specjalny splot włókien, któremu zawdzięcza swoją bardzo delikatną i gładką strukturę zbliżona do prawdziwej satyny, przy czym w odróżnieniu od prawdziwej satyny nie jest śliska, dlatego doskonale spełnia swoją funkcję. Obecnie jedna z najczęściej wybieranych pościeli.

Pościel z kory

Jest to podobnie jak satyna bawełniana pościel wykonana z bawełny, znacząco jednak różniąca się w fakturze i dotyku. Kora jest materiałem pościelowym o miejscowo wypułko-wklęcełej fakturze, dzięki której nie widoczne są na niej zagniecenia.

Pościel z flaneli

Jest to miękka i lekka pościel wykonana z materiału bawełnianego lub wełnianego cechują ją dobre właściwości termoizolacyjne. Pościel wytrzymała mało podatna na uszkodzenia.

Pościel z nadrukiem

W naszej ofercie znajdują się również ekskluzywne pościele z pięknymi nadrukami bardzo dobrej jakości, które stanowią niezwykle atrakcyjny element dekoracyjny wnętrz. Dostępne są także pościele dziecięce z nadrukami bohaterów i postaci z popularnych bajek animowanych.

Pościel z innych materiałów

Powyższe pościele są najczęściej wybierane przez naszych klientów, oferujemy również pościele z innych materiałów szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszym sklepie. Na rynku dostępne są między innymi pościele z dżerseju, pościele z satyny, pościele z satyny, pościele z batystu, pościele z atłasu .

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski