Obrusy i bieżniki

A także ściereczki, akcesroria do kuchnii i jadalnii


Obrusy i bieżniki
 

W każdym polskim domu często stosujemy obrusy, bieżniki oraz serwety na stołach i ławach. Obrusy i bieżniki są niezwykle pięknym elementem dekoracyjnym ale często zabepieczają również powierzchnię mebli przed uszkodzeniami i zabrudzeniami.

Obrusy na różne okazje i uroczystości

Obrusy to popularne w naszej kulturze elementy wystroju pomieszczeń, szczególnie ważne przy okazji świąt lub innych ważnych uroczystości. Dobrej jakości obrusy cechują się wytrwałością oraz dobrą spieralnością wszelkich zabrudzeń, w naszej ofercie są dostępne także obrusy plamoodporne. Oferujemy szeroki wybór obrusów o różnych kształtach i rozmiarach, ale i kolorach chodź najpopularniejsze są obrusy w odcieniach beżu i bieli. Obrusy wykonywane są najczęściej z tkanin, jedwabnych, lnianych, bawełnianych oraz syntetycznych.

Bieżniki i serwety – nowoczesne i tradycyjne

Najczęściej są wykorzystywane do okrycia ław i stolików ale nie tylko, często bieżniki wykorzystuje się jako dodatkowy element dekoracyjny bezpośrednio na obrusy. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór serwet i bieżników.

Ściereczki i inne przybory do kuchni i jadalni

W naszym sklepie oferujemy także inne przybory i akcesoria do kuchni i jadalni, w tym ściereczki, rękawice kuchenne, serwety i przepaski na sztućce oraz fartuszki.

Nasz sklep odwiedzają klienci z miast takich jak:


Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Sanok, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Mielec, Łańcut, Lubaczów, Leżajsk, Lesko, Kolbuszowa, Jasło, Jarosław, Dębica, Brzozów, Ustrzyki Dolne, Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów:, bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, sanocki, stalowowolski, sztrzyżowski, tarnobrzeski.

,