Firany i zasłony Szeroki wybór materiałów i wzorów firan, zasłon, zazdroski i gipiury

Rolety

Firany i zasłony są niezwykle wyjątkowym elementem dekoracyjnym wnętrz, w kilka chwil od ich zawieszenia całkowicie zmieniają wystrój pomieszczenia i nadają mu ciepły domowy nastrój. Dodatkowo firany i zasłony są stosowane jako osłona przed wlatującymi owadami,ochrona przed nadmiernym naświetleniem i przegrzaniem pomieszczenie przy jednoczesnym zapewnieniu przepływu powietrza. Obecnie co raz częściej zamiast firan i zasłon do ochrony przed naświetleniem stosuję się rolety i żaluzje, pomimo to bardzo często jednocześnie dla zachowania walorów dekoracyjnych w dalszym ciągu stosuje się firany i zasłony. Wykorzystanie rolet i jednocześnie firan z zasłonami pozwala na wykonanie bardzo efektywnych i pięknych upięć i wykonanie dekoracyjnych modelowań. Szeroki asortyment materiałów i wzorów sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego jak i tradycyjnego.

W naszym sklepie istniej możliwość wyboru i zamówienia firan i zasłon z kuponówki wiodących producentów między innymi z firmy Eurofirany i Margo.

Szeroki wybór firan najlepszych producentów

W ofercie naszego sklepu znajdują się firany gładkie tzw. woal, firan typu deszczyki ,markizety, hafty ale także aplikacje czyli firany z gipiurą . W asortymencie naszego sklepu udostępniamy szeroki wybór firan żakardowych.

Zasłony najwyższej jakości nowoczesne i tradycyjne

Do wszystkich rodzai firan można dobrać tkaninę zasłonową w szerokiej gamie wzorów i kolorów, producentów polskich i zagranicznych. Wykonujemy kompleksowe obczycia zasłon zawieszanych na żabki, jak również przygotowujemy zasłony do zawieszenia przez przelotki.

Kompleksowa obsługa i zakupy

W naszym sklepie znajduje się również dodatkowy asortyment w postaci karniszy i rolet, co zapewnia możliwość zakupu całości dekoracji okiennej w naszym sklepie. W przypadku wątpliwości nasi przedstawiciele doradzą przy doborze odpowiednich firan i zasłon, a także doradzą w zakresie montażu i zastosowania. Dla wymagających klientów istnieje także możliwość dojazdu w celu dokonania pomiarów oraz montażu naszych produktów, za dodatkową opłatą.

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski