Firany i zasłony

Szeroki wybór materiałów i wzorów firan, zasłon, zazdroski i gipiury


Obrazek

Firany i zasłony są niezwykle wyjątkowym elementem dekoracyjnym wnętrz, w kilka chwil od ich zawieszenia całkowicie zmieniają wystrój pomieszczenia i nadają mu ciepły domowy nastrój. Dodatkowo firany i zasłony są stosowane jako osłona przed wlatującymi owadami, ochrona przed nadmiernym naświetleniem i przegrzaniem pomieszczenie przy jednoczesnym zapewnieniu przepływu powietrza. Obecnie co raz częściej zamiast firan i zasłon do ochrony przed naświetleniem stosuję się rolety i żaluzje, pomimo to bardzo często jednocześnie dla zachowania walorów dekoracyjnych w dalszym ciągu stosuje się firany i zasłony. Wykorzystanie rolet i jednocześnie firan z zasłonami pozwala na wykonanie bardzo efektywnych i pięknych upięć i wykonanie dekoracyjnych modelowań. Szeroki asortyment materiałów i wzorów sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza zarówno nowoczesnego jak i tradycyjnego.

W naszym sklepie istniej możliwość wyboru i zamówienia firan i zasłon z kuponówki wiodących producentów między innymi z firmy Eurofirany i Margo.


Szeroki wybór firan najlepszych producentów

W ofercie naszego sklepu znajdują się firany gładkie tzw. woal, firan typu deszczyki ,markizety, hafty ale także aplikacje czyli firany z gipiurą . W asortymencie naszego sklepu udostępniamy szeroki wybór firan żakardowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Eurofirany. Przedstawiony w filmie asortyment zajdziecie również w naszym sklepie.

 

Zasłony najwyższej jakości nowoczesne i tradycyjne

Do wszystkich rodzai firan można dobrać tkaninę zasłonową w szerokiej gamie wzorów i kolorów, producentów polskich i zagranicznych. Wykonujemy kompleksowe obczycia zasłon zawieszanych na żabki, jak również przygotowujemy zasłony do zawieszenia przez przelotki.

Kompleksowa obsługa i zakupy

W naszym sklepie znajduje się również dodatkowy asortyment w postaci karniszy i rolet, co zapewnia możliwość zakupu całości dekoracji okiennej w naszym sklepie. W przypadku wątpliwości nasi przedstawiciele doradzą przy doborze odpowiednich firan i zasłon, a także doradzą w zakresie montażu i zastosowania. Dla wymagających klientów istnieje także możliwość dojazdu w celu dokonania pomiarów oraz montażu naszych produktów, za dodatkową opłatą.

W naszym sklepie znajdziesz również: