Prezenty i dekoracje Świeczki, ramki na obrazki

Prezenty i dekoracje

Karta podarunkowa Bogda

Jeżeli brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, zapraszamy do zakupu karty podarunkowej w naszym sklepie stacjonarnym. Jest to doskonały pomysł na prezent, za jej pośrednictwem obdarowany może dokonać zakupu w naszym sklepie.

Dowiedz się więcej

Prezenty

Przy okazji świąt i innych uroczystości często obdarowujemy się prezentami, w naszym sklepie znajdą Państwo liczne pomysły na prezent do najczęściej wybieranych należą komplety ręczników, piękne figurki, flakony i dzbany oraz zestawy dekoracyjnych o magicznym zapachu świeczek. Zachęcamy do skorzystania z karty podarunkowej Bogda, która możliwa przekazanie jej w formie prezentu bliskiej osobie, która za jej pomocą może dokonać zakupu wybranych przez siebie produktów w naszym sklepie.

Dekoracje

Nasz sklep posiada rozmaity asortyment z zakresu dekoracji wnętrz, poza firanami, zasłonami, które odmieniają pomieszczenia. W sklepie można znaleźć między innymi lampy, dekoracyjne świeczki zapachowe, świeczniki, donice, sztuczne kwiaty i figurki - idealnie nadające się jako dekoracje codzienne przestrzeni ale dostępne są też podobne dekoracje świąteczne dostępne sezonowo.

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski