Artykuły pościelowe

Prześcieradła, pościele, koce, poduszki i jaśki


Pościele
 

Idealna pościel to niezwykle ważny element każdego domu, człowiek średnio spędza 1/3 swego życia śpiąc, dlatego bardzo ważne jest aby artykuły pościelowe z których korzystamy były najwyżej jakości zapewniały wygodę ale również właściwą wentylację. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości pościele z różnych materiałów, kołdry, poduszki, koce i narzuty.

Poduszki i kołdry

Kołdry i poduszki są oferowane z rożnych materiałów i z różnym wypełnieniem. W naszym sklepie oferujemy kołdry i poduszki z puchu, pierza i wełny a także z materiałów poliestrowych. W przypadku tego rodzaju produktów często zwraca się uwagę na ich właściwości uczulające, dlatego oferujemy też poduszki i kołdry antyalergiczne

Koce i narzuty

Idealne na chłodniejsze jesienne i zimowe wieczory zarówno wewnątrz i zewnątrz budynków. W naszym sklepie oferujemy koce i narzuty wykonane z polaru i innych materiałów poliestrowych.

Pościele

Pościel satyna bawełniana

Bardzo popularna ciesząca się wysoką jakością pościel wykonana w 100% z bawełny, dzięki temu jest naturalna, przewiewna i przyjazna dla skóry. Określenie satyna bawełniana wynika z tego, że przy tego typu pościeli zastosowano specjalny splot włókien, któremu zawdzięcza swoją bardzo delikatną i gładką strukturę zbliżona do prawdziwej satyny, przy czym w odróżnieniu od prawdziwej satyny nie jest śliska, dlatego doskonale spełnia swoją funkcję. Obecnie jedna z najczęściej wybieranych pościeli.

Pościel z kory

Jest to podobnie jak satyna bawełniana pościel wykonana z bawełny, znacząco jednak różniąca się w fakturze i dotyku. Kora jest materiałem pościelowym o miejscowo wypułko-wklęcełej fakturze, dzięki której nie widoczne są na niej zagniecenia.

Pościel z flaneli

Jest to miękka i lekka pościel wykonana z materiału bawełnianego lub wełnianego cechują ją dobre właściwości termoizolacyjne. Pościel wytrzymała mało podatna na uszkodzenia.

Pościel z nadrukiem

W naszej ofercie znajdują się również ekskluzywne pościele z pięknymi nadrukami bardzo dobrej jakości, które stanowią niezwykle atrakcyjny element dekoracyjny wnętrz. Dostępne są także pościele dziecięce z nadrukami bohaterów i postaci z popularnych bajek animowanych.

Pościel z innych materiałów

Powyższe pościele to pościele takie jak: mikrofibra, bawełna, bawełna+poliester, pościel z batysu, pościel z dżerseju a także pościel z polara.

W naszym sklepie znajdziesz również:


Nasz sklep odwiedzają klienci z miast takich jak:


Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Sanok, Ropczyce, Przeworsk, Nisko, Mielec, Łańcut, Lubaczów, Leżajsk, Lesko, Kolbuszowa, Jasło, Jarosław, Dębica, Brzozów, Ustrzyki Dolne, Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, sanocki, stalowowolski, sztrzyżowski, tarnobrzeski.