O firmie Historia naszego przedsiębiorstwa

Sklep Bogda Leżajsk

Historia naszego sklepu

Sklep BOGDA rozpoczął swoją działalność w 1994r. i mieścił się na 16m2, w obecnej chwili mieścimy się na powierzchni ponad 100m2. Jest to rodzinna firma działająca od samego początku w rejonie leżajska.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam stworzyć sklep w którym znajdą Państwo wszystko co zapewni praktyczne oraz eleganckie wykończenie domu czy mieszkania. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór firan, zasłon, artykułów pościelowych, obrusów, karniszy, rolet, artykułów dekoracyjnych i wiele innych. U nas znajdą Państwo wyroby zarówno krajowe jak i importowane. Współpracujemy z wieloma wiodącymi na rynku producentami oraz importerami, co gwarantuje różnorodność asortymentu.

Ponad to świadczymy usługi w zakresie szycia firan i zasłon. Doradzamy w wystroju okien z możliwością wykonania pomiaru w domu klienta.

Rzeszów Przemyśl Tarnobrzeg Krosno Stalowa Wola Sanok Ropczyce Przeworsk Nisko Mielec Łańcut Lubaczów Leżajsk Lesko Kolbuszowa Jasło Jarosław Dębica Brzozów Ustrzyki Dolne Biłgoraj a także pozostali mieszkańcy z powiatów: bieszczadzki brzozowski dębicki jarosławski jasielski kolbuszowski krośnieński leski leżajski lubaczowski łańcucki mielecki niżański przemyski przeworski ropczycko-sędziszowski rzeszowski sanocki stalowowolski sztrzyżowski tarnobrzeski